Windows Uygulama Geliştirme

Masaüstü uygulama geliştirme, masaüstü bilgisayarlarınız ya da dizüstü bilgisayarlarınız ile standart bir şekilde çalışacak olan yazılımların geliştirilmesi sürecidir.

Geliştirilen bu yazılımlar, işletim sisteminize veya uygulama yazılımlarınıza yardımcı olabilecek sistem yazılımları da olabilirler. Uygulamalar, tek ya da pek çok farklı görevi yerine getirmek ve kullanıcıların daha pratik bir şekilde faydalanabilmelerini sağlamak amacı ile tasarlanmaktadır.

Geliştirilen bu uygulamalar firmanızın çalışanları ya da müşterileriniz tarafından anlık internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak şekilde de çalışabilecek bir sisteme sahiptir.

Web uygulamalarına göre çok daha performanslı çalışmalarının yanı sıra, bakım ve güncelleme işlemleri oldukça zahmetlidir.
Son yıllarda yerini web tabanlı uygulamalara bırakmaktadır. Ancak anlık güncel verilere ihtiyaç duymayan yazılım ihtiyaçlarınızın karşılanmasında halen rakipsizdirler. Tamamen kendi ihtiyaçlarınız için Windows uygulama geliştirme hizmetimizden faydalanarak, işinizde rakiplerinize fark atabilirsiniz. Neden Mutluweb? Mutluweb olarak windows uygulamalarının geliştirilmesinde ihtiyaçların doğru belirlenmesi ve iyi analiz edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Hiçbir zaman kullanılmayacak olan bir çok gereksiz özelliğin eklenmesi hem fiyat hem de zaman maliyeti bakımından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bunun yerine daha modüler yapıların (plug-in) kurgulanması ve ihtiyaç duyuldukça ek modüllerin geliştirilmesi daha mantıklı bir seçenek olmaktadır.

BİZE ULAŞIN
Ozansoy Sokak no:2/A ÇANAKKALE
0 553 658 50 81
Copyright © 2009 - 2024 - Tüm Hakları Saklıdır - Mutluweb