Google Adwords Hizmetimiz


Google reklamları (Adwords) ile, kurumunuzun tanıtımını istediğiniz bütçe ile, en etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mutluweb, bu alandaki tecrübesi ile, Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar. 2006 yılından bu yana Google reklam yönetimi gerçekleştiren Mutluweb, Google’da gerçekleştireceğiniz kampanyalarınızı en etkin şekilde yönetmenizi sağlayacaktır.

Google reklamları (Adwords), size başka mecralarda bir arada bulamayacağınız imkanlar sunar:


Google reklamları sık sık sadece Google Arama reklamları olarak algılansa da, aslında çok geniş yelpazede bazı hizmetleri içerir. Mutluweb’in tecrübesiyle sunduğu bu hizmetler arasında aşağıdakiler sayılabilir:


Mutluweb, Google reklam kampanyalarınızı en etkin ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Uzmanlık! Mutluweb Google reklam yönetimi konusunda Türkiye’de çalışmaya başlayan ilk ajanslardan biridir ve 2006 yılından bu yana tüm gelişmeleri takip ederek, onlarca müşterisinin kampanya yönetimlerini gerçekleştirmiştir. Kısacası, Markethink’de Adwords reklam kampanyalarınızın gerçek uzmanlar tarafından yönetileceğini, dolayısı ile, bütçenizin en verimli şekilde kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Tam Servis: Mutluweb, Google reklam kampanyalarınız ile ilgili bütün işlemleri sizin için gerçekleştirir. Müşteriden alınan bilgiler ve hedef müşteri kitlesine göre kampanya bütçe önerisi yapılır, kampanya planlanır, müşteri adına Google hesabı ve kampanya oluşturulur ve devreye alınır. Siz sadece etkinlik değerlendirmenizi yapar, yeni müşterilere ulaşmanın keyfini yaşarsınız!

Doğru Reklam Kampanyası: Google reklam kampanyalarının başarısındaki en önemli faktör, kampanyanın müşterinin hedeflerine göre en uygun şekilde oluşturulmasında yatar. Bunun için doğru reklam metinleri hazırlanmalı, hedef kitle ayarları doğru yapılmalı ve doğru anahtar kelimeler seçilmelidir. Mutluweb, bu alandaki tecrübesi ile, bütçenizi en etkin şekilde kullanabileceğiniz reklam kampanyasını sizin için oluşturur.

Optimizasyon: Çok iyi yapılandırılmış bir kampanya bile, eğer zaman içerisinde izlenerek, optimize edilmezse, mevcut fırsatların kaçırılması da kaçınılmaz hale gelecektir. Bu nedenle, Mutluweb kampanyalarınızı sürekli izleyerek, gerekli ayarlar ile performansın artırılmasını sağlar.

Reklam Yatırımı Analizi ve Raporlama: Mutluweb, Google’ın imkanlarını en iyi şekilde kullanarak, reklam yatırımınızın karşılığını aldığınızdan emin olmanızı sağlar. Hatta, kampanyalarınızdan kaynaklanan e-ticaret cirosunun, yapılan reklam yatırımına oranı hesaplanarak ROI’nin belirlenmesi gerçekleştirilebilir. Böylece, diğer mecralarda belki de ölçmenizin mümkün olmadığı yatırım dönüşüm oranınıza göre kampanyalarınızı yönlendirebilirsiniz. Reklam kampanyalarınızla ilgili raporlar, dilediğiniz periyodda size sunulacaktır.

Bilgi İçin Arayınız
0 553 658 50 81

BİZE ULAŞIN
Ozansoy Sokak no:2/A ÇANAKKALE
0 553 658 50 81
Copyright © 2009 - 2020 - Tüm Hakları Saklıdır - Mutluweb